+48 22 230 20 62Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 - 18:00

 

Jak udowodnić błąd lekarza?

Aby móc skutecznie ubiegać się o odszkodowanie i zadośćuczynienie za błąd medyczny ważne jest odpowiednie przygotowanie się do tego procesu. Pierwszym i bardzo ważnym krokiem jest uzyskanie pełnej dokumentacji medycznej z placówki, w której prowadzone było leczenie. Dlatego tak ważne jest powierzenie sprawy doświadczonej kancelarii, o ugruntowanej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w prowadzeniu takich spraw, która pomoże zebrać wszelkie niezbędne dokumenty, a także sprawnie przejść przez cały proces ubiegania się o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Ofiary błędów medycznych często nie wiedzą w jaki sposób walczyć o swoje prawa. Nie mają na to siły, ponieważ zazwyczaj są wyczerpani po jednej z najcięższych i najważniejszych batalii – walce o swoje zdrowie i życie.

Wybierając naszą kancelarię prawną, zyskują Państwo spokój i pewność, że nad powierzoną nam sprawą pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i bezpłatną analizę przypadków. Naszych klientów reprezentujemy przed zakładami ubezpieczeń, Rzecznikiem Praw Pacjenta oraz w stresujących dla klientów procesach karnych i cywilnych. Każdy klient znajdzie u nas zrozumienie i indywidualne podejście do przedstawionego problemu.

Dowiedz się więcej >>>